Wifi DuoBoost Eestis

Ärge makske rohkem kiirema ühenduse eest – tellige selle asemel Wifi DuoBoost ja nautige palju võimsamat Wi-Fi kiirust. Kohaletoimetamine on Eestis TASUTA!

Wifi DuoBoost on saadaval ainult veebis – ametlikult veebisaidilt ostes leiate alati parimad pakkumised.

Täitke lihtsalt veebisaidil kohaletoimetamise teave, makske tellimuse eest ja meie hoolitseme ülejäänu eest!

MIS ON WIFI DUOBOOST

On vähe asju, mis on tüütumad aeglasest internetiühendusest ja Wi-Fi „surnud punktidest“ teie kodus… üheainsa saidi laadimine võtab lõputult aega, video puhverdab nii kaua, et vaatamise isu kaob ära, ja pidevalt „katkevad“ videokõned toovad rõõmu asemel peale masenduse… Kas kõlab tuttavalt? Selliste närvesöövate probleemide jaoks on üks ideaalne lahendus ja selle nimeks on Wifi DuoBoost!

See kompaktne aga võimas seade võimaldab suurendada Wi-Fi kiirust ja ulatust, sest „haarab“ ruuteri signaali ja võimendab seda ka kõige kaugema nurgani teie kodus.

MIS TEEB WIFI DUOBOOSTI ERILISEKS?

Kui teil on probleeme aeglase internetiühendusega, siis olete tõenäoliselt proovinud mitmeid erinevaid lahendusi. Suurem osa Wi-Fi „surnud alasid“ kõrvaldavaid lahendusi, näiteks ruuteri liigutamine, erineva Wi-Fi kanali kasutamine või juhtmega ühendusele üleminek on ebamugavad, keerukad ja vahel isegi võimatud. Internetiteenuse pakkujale helistamine ei aita ka, sest nemad tahavad lihtsalt müüa kallimat teenust… aga sellest ei ole abi!

Wifi DuoBoost on kompaktne aga võimas. Reeglina kasutab ühte Wi-Fi ühendust mitu seadet aga selle geniaalse seadme jaoks ei ole ka see mureks. Wifi DuoBoosti parimaks omaduseks on fakt, et selle kasutusele võtmiseks ei ole vaja mingeid eriteadmiseid või lisaseadmeid – see ühendub ja töötab teie olemasoleva ruuteriga lihtsalt seinakontakti ühendamisel.  Teie Wi-Fi kiirus ja ulatus on terves majas oluliselt parem ja teenusepakkujale ei kulu sentigi rohkem.

KUIDAS WIFI DUOBOOST TÖÖTAB?

Suurema hulga tänaste ruuterite signaal on moodsa kodu jaoks liiga nõrk. Neist ei piisa mitme seadmega kasutamiseks, reeglina on takistuseks ka seinad, erinevad korrused või takistused…

Tõenäoliselt juba teate, et tulemuseks on pikemad laadimisajad, puhverdavad videod, kehv ühendus… Wifi DuoBoost lahendab ühenduvuse probleemid kolme lihtsa sammuga:

 1. ühendage seade vabalt valitud seinakontakti (näpunäide: kõige parema tulemuse saate keset „surnud ala“);
 2. ühendage seade enda ruuteriga;
 3. nautige kiiret internetti kodu igas nurgas!

Küsite, et kuidas täpselt see töötab? Wifi DuoBoost võtab vastu teie olemasoleva Wi-Fi signaali ja edastab selle tugevamalt ja kiiremalt terve maja ulatuses! Nii lihtne see ongi!

PÕHIOMADUSED

 • Teeb teie Wi-Fi signaalist tugevama, kiirema ja töökindlama
 • Võimendab alla- ja üleslaadimise kiirust
 • Ühendamiseks kodus vabalt valitud kohas
 • Ei mingeid Wi-Fi „surnud alasid“
 • Lihtne paigaldada
 • WPS-funktsioon
 • Kõigi jaoks taskukohane!

KES SAAB WIFI DUOBOOSTI KASUTADA?

Wifi DuoBoost on kasulik igaühele, kes vajab kiiremat ja töökindlamat internetiühendust ja laiemat leivala kodus või tööl. Sõltumata sellest, kas olete kirglik mängur, filmisõber või õpilane kes vajab alati kättesaadavat teavet – Wifi DuoBoost vastab kõigi vajadustele.

MIKS VALIDA WIFI DUOBOOST?

4 põhjust:

 1. Kiirus – kohe pärast ühendumist saate mängida veebimänge, vaadata filme, YouTube’i, nautida katkestusteta videokõnesid ja palju muud, sest nüüd on teil palju kiirem ja tugevam Wi-Fi ühendus!
 2. Uskumatult lihtne paigaldamine – lihtsalt pange pistikusse, ühenduge ja nautige!
 3. Universaalne – ühilduv kõigi Wi-Fi ruuteritega, telefonide, sülearvutite või tahvelarvutitega;
 4. Kulutõhus – saavutate märkimisväärselt parema Wi-Fi ühenduse ilma internetiteenuse pakkujale rohkem maksmata.

KUI PALJU MAKSAB WIFI DUOBOOST EESTIS?

ERIPAKKUMINE: piiratud aja jooksul on Wifi DuoBoosti suurepärane Wi-Fi võimendi Eestis saadaval 50% SOODSAMALT ehk kõigest €99.98 €49.99 eest, ning TASUTA KOHALETOIMETAMISEGA!

KUST JA KUIDAS OSTA WIFI DUOBOOST?

Wifi DuoBoost on saadaval ainult veebis ja selle leiab ametlikult veebisaidilt. Ametlikust poest ostes on alati tagatud parim hind ja kvaliteet.